Не будьте байдужими!

З 3 по 16 травня 2016 року учнівське самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД» та волонтерський загін «Поклик» Полтавської гімназії №13 організували та провели благодійну акцію  «Не будьте байдужими».
       Англійський письменник Уільям Блейк говорив: «Якщо здохне від голоду пес біля воріт, це ознака, що країна як собака помре». Керуючись цим афоризмом, учні декілька тижнів збирали для тварин-безхатченків харчі. Спільними зусиллями було заготовлено близько 120 кг крупи, макаронів, а також багато потрібних речей для утеплення собачих «будиночків». Хочемо подякувати класним керівникам, учням та їх батькам за надану допомогу (кл. кер. 1-Б класу Зуб Ю.С, кл. кер. 1-В класу  Карпенко Н.В., кл. кер. 1-Г класу Полякова Л.Г. кл. кер. 1-Д класу Колеснікова Н.В., кл. кер. 2-А класу Скорик Т.О., кл. кер. 2-Б класу Беспала О.П., кл. кер. 2-В класу Кабанець Т.О., кл. кер. 2-Г класу Жалій К.Д., кл. кер. 2-Д класу Денисюк О.І., кл. кер. 3-А класу Абрамовська Л.А., кл. кер. 3-Б класу Мошак І.Л., кл. кер. 3-В класу Одринська М.А., кл. кер. 3-Г класу Алєксєєнко І.М., кл. кер. 4-А класу Мирошниченко Т.В., 4-Б класу Мирось Н.В., кл. кер. 4-Г класу Балабас В.В., кл. кер. 6-В класу Ляшенко О.В., кл. кер. 6-Г класу Сахацька С.А., кл. кер. 8-Б класу Євтушенко О.В., кл. кер. 9-В класу Мироненко М.І., кл. кер. 10-А класу Хурса Ю.П., кл. кер. 10-Б класу Кривенко Н.М.).
      Сподіваємося, що чотирилапі друзі будуть задоволені.
      Спішімо творити добро!