Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Останній дзвінок 2015-2016 н.р.

Лагідний травневий ранок покликав на урочисту лінійку з нагоди свята Останнього дзвоника учнів Полтавської гімназії №13. На шкільному подвір’ї вишикувалися учні 1-11-их класів, учителі, батьки. Це свято завжди радісне і водночас сумне.  Радісне, бо закінчився навчальний рік, попереду чудові літні канікули, а сумне, бо дзвоник востаннє пролунав для наших випускників, учнів 11-А  та  11-Б класів.
      Директор гімназії Орловська Наталія Володимирівна привітала всіх присутніх зі святом, побажала  хорошого відпочинку влітку, а випускникам – успіхів під час ЗНО та вдалої життєвої кар’єри. На захід завітали гості: депутат міської ради Матвєєва М.К. та представник управління освіти Лимар Т.М., які також звернулися до присутніх із вітальним словом.
       Висловлюємо щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям.
       Бажаємо всім щастя, миру і добра, міцного здоров’я та успіхів!
       А також  чудового літнього відпочинку!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668425702280{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « Не будьте байдужими! Квест 6-А класу »