Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Квест 6-А класу

Пролунав останній дзвоник. Закінчився навчальний рік. Як хочеться, щоб залишилось у пам’яті це свято, щоб яскраві та теплі спогади зігрівали душу.
За незабутніми враженнями учні 6-А класу відправились на пошук скарбів у музей В.Г.Короленка, де його працівники підготували для них пізнавальний квест: дві команди, «сині» та «зелені», отримали завдання знайти скриньку скарбів. Для цього вони мали скористатися підказками, які теж треба було знайти, відповідаючи на запитання або розгадуючи ребус. Старовинна карта знайдена! Вона й привела мандрівників до кладу. Після цього всі разом пили духмяний трав'яний чай на терасі дома Короленка.
          Традиційно, після запланованої програми, учні вмовили класного керівника піти до піцерії.
          Сповнені незабутніх вражень від азартної пригоди учні готові до активного відпочинку під час літніх канікул.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157669169594926{/gallery}