Пришкільний дитячий табір «Посмішка»

Настали літні канікули і розпочав свою роботу пришкільний дитячий табір «Посмішка». Діти із задоволенням поринули в буденні справи табору. Тут вони мають змогу розвивати свої здібності, відвідуючи різні гуртки: «Веселі нотки», «Умілі ручки», «Фантазія», «Ерудит», де з дітьми працюють вихователі та вчителі, допомагають творчо розвиватися та відкривати в собі різні таланти. Щодня хлопчики і дівчатка беруть участь у різних табірних конкурсах, відвідують розважальні програми у МБК та ПДЮТ, є активними учасниками табірних свят і тематичних заходів, із задоволенням розважаються на подвір’ї та пізнають щось нове на екскурсіях. Нещодавно Полтавську гімназію № 13 відвідали працівники Нової поліції., які познайомили дітей з особливостями своєї роботи, розповіли цікаві факти з життя, повторили з учнями в ігровій формі правила дорожнього руху та поведінки у громадських місцях, продемонстрували речі, які вони використовують у своїй діяльності (рація, наручники, ПР (палка резинова), бронежилет.),  Особливі емоції викликала у дітей можливість побувати у патрульному авто, подивитися на світ очима поліцейського. Приємно було слухати працівників правоохоронних органів, а ще більше розуміти, що діти усвідомлюють важливість та відповідальність даної професії. В очах багатьох учнів можна було прочитати «Поліцейський – звучить гордо!».  Життя у таборі «Посмішка» активне та цікаве, насичене різноманітними враженнями та позитивними емоціями. Побажаємо усім дітям і надалі бути такими ж допитливими та безпосередніми!

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: