"Гарна бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту"

"Гарна бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту”, - говорив відомий вчений – бібліотекознавець М.Рубакін. Тож слід пам’ятати, що відкриваючи перед дитиною двері бібліотеки, ми ніби даруємо їй Всесвіт. Але відкрити двері мало. Треба наполегливо працювати, щоб за допомогою книги сприяти духовному зростанню дитини, формувати у неї почуття патріотизму, готувати дітей до їхнього входження у сучасний світ, впливати на розумові здібності підростаючого покоління. І саме сьогодні, діти 3 загону, пришкільного табору «Посмішка» відвідали філіал бібліотеки №7, де кожен маленький читач, потрапляє в світ дитинства, книги, читання, на нього чекають кольорові книжки, цікаві картинки та книжкові виставки. Хочеться, щоб поетичне слово жило в душах дітей, збагачувало, надихаючи на добрі справи. Діти з гарним настроєм повернулися до табору.