Завершує роботу пришкільний табір "Посмішка"

Пришкільний табір «Посмішка» працював з 30 травня по 16 червня 2016 року.
    В таборі відпочивало 100 дітей, працювало 17 вихователів, 20 вожатих, медичний працівник, музичний керівник, керівники гуртків образотворчого мистецтва, художньої праці, логіки.
        За період відпочинку у таборі була проведена виховна, спортивна та культурно-масова робота, всі заходи були направлені на естетичний розвиток дітей:
Проведено виховні бесіди по збереженню життя та здоров’я дітей: «Будь обережним на дорозі!», «Безпечний відпочинок влітку», «Чистота запорука здоров’я», «Поведінка у громадських місцях», «Відпочиваємо без травм», «Будь природі другом», «Подорожуємо із задоволенням», «Місця відпочинку влітку»,     «Ввічливість – ключ до дружби», «ТБ з вибухонебезпечними предметами».
    Протягом усього перебування дітей у таборі керівники гуртків кожного дня проводили заняття естетичного напрямку: виготовлення колективних композицій, панно в техніці оригамі, виготовлення стінгазет та прикрас для загонових кімнат, оформлення табору; вивчення пісень, музичних композицій; організація концертних номерів художньої самодіяльності; розвиток логічних навичок. Відвідано бібліотеку по вул. Кучеренка, де діти брали участь у бібліотечних годинах «Чи уважний ти читач?» (гра-змагання), «Чарівний світ казок» (конкурс). Проведено конкурс малюнків на асфальті «Здрастуй, літо!» та конкурс малюнків «Малюю природу». Організовано святкові танцювально-розважальні програми для дітей «Мій бантик най…», «Маленькі модники», Проведено спортивні змагання «Веселі старти», боулінг-турнір в ТРЦ «Екватор», квест «Скарби сімох морів».Організовано та визначено переможців у конкурсах: «Мій бантик най…», «Містер і Міс табору», конкурс виробів із підручних матеріалів «Маленькі модники», виготовлено вітальні листівки та стінгазети «Наші пригоди у таборі». Проведено трудовий десант «Чиста планета».Відвідано Міський будинок культури, де діти брали участь в розважальній програмі «Кулінарна мандрівка».У Палаці дитячої та юнацької творчості відбулися святкові розважальні програми «Хлопці - ух, дівчата - ах!»», «Пригоди Аліси», де діти відпочивали, брали участь у конкурсах та отримували подарунки. Щочетверга Полтавська обласна громадська організація «Громадський рух «Новий старт» проводила психологічні ігри для дітей на тему дружби, довіри, формування адекватної самооцінки «Як навчити дітей співпрацювати». Табір «Посмішка» відвідали Харківський ляльковий театр «Рукавичка» з виставою «Морські пригоди», розважально-ігрова програма «Капітошка» - «Здрастуй, літо!», Дніпропетровський театр мультишоу «Проста англійська», мобільний планетарій, а також працівники «Нової поліції» познайомили дітей з особливостями своєї роботи та провели бесіду щодо правил дорожнього руху. Діти відвідували ДЮК «Фантазія», де виготовляли сувеніри та іграшки, проводили ігри та змагання. Проведено урочисті лінійки та святкові концерти до відкриття та закриття табірної зміни.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: