Свято Першого дзвоника

І знову вересень, і знову на шкільному подвір’ї Полтавської гімназії № 13 лунає дитячий сміх. Це діляться враженнями від канікул учні, які прийшли теплого осіннього дня на свято Першого дзвоника. Ця подія зібрала разом усіх школярів, батьків та учителів. Радісною і хвилюючою була ця зустріч, особливо для наймолодших – для першокласників.
До всіх присутніх на святі з вітальним словом звернулася в першу чергу директор гімназії Орловська Н.В. Вона побажала дітям здоров’я, успіхів, нових перемог, батькам – мудрості й терпіння, а вчителям – натхнення й  творчого пошуку.
       Були на святі й ніжна пісня, й трепетний танок, але найбільше здивувала всіх поява перед присутніми добре відомих малечі мультиплікаційних героїв фіксиків – Симки та Нолика, які привітали школярів з початком нового навчального року і побажали завжди залишатися бадьорими і добре вчитися.
       Свято залишило приємні враження й чимало позитивних емоцій як у дітей, так і в батьків. Тож зичимо усім школярам бажання вчитися, гарних оцінок і нових здобутків.