Вивчаємо культуру рідного народу

Вивчаємо культуру рідного народу

5 вересня 2016 року краєзнавчий музей імені В.Кричевського гостинно зустрічав юних відвідувачів – учнів 5-Б класу Полтавської гімназії № 13 на чолі з класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною.
             Школярі мали можливість відвідати етнографічний відділ згаданого закладу, екскурсію яким для дітей провела співробітник музею Пісцова Марія Петрівна. Вона ознайомила учнів з культурою та традиціями наших пращурів. Розповіла про посуд, яким користувалися у давнину, одяг, який носили чоловіки та жінки, елементи побуту, без яких не обходилася жодна сім’я. П’ятикласники уважно дослухалися до кожного слова екскурсовода, адже її розповідь перепліталася із цікавими загадками, на які учні шукали відгадки й отримували невеликі заохочування. Запам’яталися дітям чудернацький праник, кумедні за своїм зовнішнім виглядом ложки, дивні свистунці. Дівчата не залишилися байдужими до старовинних прикрас, а хлопці затримувалися довше біля вітрин зі зброєю.
             Отримавши відповіді на всі запитання, діти відвідал й інші відділи музею. Учні ділилися враженнями від побаченого, фотографувалися на тлі експонатів, що сподобались найбільше, і задоволені екскурсією поверталися до рідної гімназії