Голоси Енеєвих нащадків

Голоси Енеєвих нащадків

13 рік поспіль 9 вересня, у день народження славетного Івана Петровича Котляревського, у Полтаві на Івановій горі зустрічаються поціновувачі творчості нашого земляка і, можливо, майбутні поети й прозаїки. Саме в цей день за підтримки мера міста Мамая О.Ф. відбувається нагородження переможців і лауреатів літературного конкурсу на здобуття премії імені І. Котляревського «Голоси Енеєвих нащадків», який проходить у період літніх канікул.
      Щорічно у цьому конкурсі беруть участь учні 5-11 класів міста Полтави. Наші гімназисти уже вдруге надсилали свої роботи на цей конкурс. Честь рідного навчального закладу захищали ГРИЦЕНКО МАРИНА (учениця 6-А класу) та ЛІСОВСЬКА ВІКТОРІЯ (учениця 9-А класу) і ШЕВЧЕНКО МАРІЯ (з 1 вересня учениця Полтавського багатопрофільного ліцею № 1).              Марина та Вікторія змагалися за перемогу в номінації «Проза» і посіли І та ІІІ місця відповідно. А Марія своєю лірикою вразила журі, за що й була удостоєна І премії.
Мер міста особисто вручив дівчатам пам’ятні дипломи та сертифікати на отримання грошової винагороди. Лісовська Вікторія отримала 1000 гривень, а Гриценко Марина та Шевченко Марія – по 1500 гривень. Готувала дівчат до конкурсу учитель української мови та літератури МАНЮНЕНКО ВІКТОРІЯ ПЕТРІВНА. Усі діти (переможці та лауреати) разом зі своїми наставниками отримали ще один подарунок – безкоштовну поїздку до Харкова в екопарк Фельдмана, про яку мер Олександр Федорович оголосив під час вітального слова юним конкурсантам.
Сподіваємося, що і в подальшому дівчата радуватимуть нас своїми перемогами. Тому бажаємо їм натхнення, творчого пошуку і нових звершень