Українського роду цвіт

Сьогодні, 15 вересня 2016 року, у нашій рідній Полтавській гімназії № 13 було свято. Свято вічно юне, світле, радісне й щире. Сьогодні наша гімназійна сім'я поповнилася ще 118 хлопчиками та дівчатками. І саме цих сором’язливих, але водночас упевнених у собі п’ятикласників сьогодні посвятили в гімназисти.
        Актова зала вмить розквітла від привітних посмішок, наповнилася дзвінкими голосами дітей, батьків, учителів та гостей.
        Ведучі заходу (учні 9-Б класу Шаріпова Матільда та Юхимець Артур) привітали усіх зі святом, по черзі представили кожен клас на чолі з класними керівниками. Потім до слова була запрошена заступник директора з навчально-виховної роботи Коваль Надія Анатоліївна. Вона побажала дітям наполегливості в навчанні, любові до праці, зразкової поведінки, бути справжніми патріотами України, рідного міста, своєї гімназії, своєї родини. Також зі словами напуття до юних гімназистів звернулися президент учнівського самоврядування Полтавської гімназії № 13 «Парламентська республіка «13 ВОРД», учениця 10-Б класу Калаєва Аліса та прем’єр-міністр, учень 9-Б класу Кіндій Павло. Старшокласники побажали молодшим товаришам бути гідними звання гімназиста і вручили їм почесні значки. П’ятикласники пообіцяли постійно поповнювати свої знання, бути дисциплінованими й відстоювати честь гімназії скрізь і завжди. Від імені всіх класних керівників до дітей звернулася Манюненко Вікторія Петрівна, яка закликала учнів поважати свою гімназію, її традиції та правила, шанувати старших, оберігати молодших, дотримуватися звичаїв рідного народу.
       Завітали на свято й учні 4-А та 4-Б класів, які подарували всім присутнім запальний танок, а дівчата з 8 класу Мамонтова Яна та Дашевська Дар’я виконали пісню «Діти України». Не залишив нікого байдужим і виступ танцювального колективу «Естадес». А спільне фото на згадку зі щойно отриманими значками додали ще більшої радості та приємних вражень.
Тож побажаймо п’ятикласникам легкої дороги, творчого пошуку, прагнення пізнавати нове й бути гідними звання гімназиста.