"Мчить вулицею пішохід, А я дивлюся йому вслід І думаю: якщо спішити – Тоді не буде часу жити!"

Мчить вулицею пішохід,
А я дивлюся йому вслід
І думаю: якщо спішити –
Тоді не буде часу жити!
Не буде часу помічать,
Як інші пішоходи мчать,
Як край доріг цвітуть каштани,
Якого кольору паркани,
Як пес услід авто гарчить,
Як гучно дітвора кричить,
Як усі інші перехожі
У своїм поспіху так схожі.
     Необхідність користуватися транспортом у наш час не викликає жодного сумніву. Будь-який транспортний засіб — це джерело підвищеної небезпеки. Про це треба пам’ятати. Дорожньо-транспортні пригоди трапляються через банальне незнання правил дорожнього руху, а часом й через неуважність водіїв та інших учасників руху чи випадкового збігу обставин.
    Сьогодні, 20 вересня, на виконання вимог освітньої програми «Школа і поліція» в гості до учнів 3-Б класу завітали працівники національної поліції, які познайомили дітей з правилами дорожнього руху. Найбільшу увагу вони приділили правилам безпечного переходу дороги. Поліцейські розповіли учням, як багато дорожньо-транспортних пригод трапляється з вини пішоходів та через незнання ними правил дорожнього руху.
    Діти з цікавістю слухали розповідь гостей та ставили безліч запитань, на які отримували змістовні відповіді, проілюстровані прикладами з життя.

ДЕрж програма «Школа і пліція»