Інформаційна хвилинка, присвячена дню народження Агати Крісті!

15 вересня на уроках англійської мови в 5-11-х класах було проведено інформаційну хвилинку, присвячену дню народження Агати Крісті, легендарної англійської письменниці, королеви детективного жанру, секрет популярності якої не можуть розгадати, так само, як і розплутати інтригу на сторінках її детективів. Вона вигадувала залутані сюжетні лінії та героїв, які стали знаними в усьому світі. Учні дізналися цікаві факти з біографії письменниці.
     Агата Мері Кларисса Крісті, леді Малловен, уроджена Міллер, публікувалася під власним ім'ям і під псевдонімом Мері Вестмакотт, народилася 15 вересня 1890 року, померла 12 січня 1976 року. Вона є творцем класичних персонажів детективної літератури — Еркюля Пуаро та міс Марпл.
      Агата Крісті належить до найвідоміших у світі авторів детективної прози, є одним із найбільш публікованих письменників за всю історію людства (після Біблії та Шекспіра). Її книги видані тиражем понад 2 мільярди екземплярів і перекладені більш ніж на 100 мов світу. Їй також належить рекорд за максимальним числом театральних постановок. П'єса Агати Крісті          «Мишоловка» (англ. Mousetrap) вперше була поставлена в 1952 році й дотепер безупинно демонструється на підмостках Лондона.