Декан факультету філології та журналістики ПНПУ Кирильчук О.Б. провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10-В та 11-А класів

Карантин і дистанційний формат навчального процесу не перешкоджають перебувати в тісному контакті факультету філології та журналістики з нашою гімназією. Тому 14.04 вчитель німецької мови Ляшенко О.В. запросила гостей в онлайн-конференцію ZOOM.

Оксана Борисівна наголосила на винятковій значущості вивчення іноземних мов у сучасному світі, розповіла про можливості академічної мобільності, які надає студентам-філологам ПНПУ імені В. Г. Короленка. Лілія Солодка, магістрантка, поділилася досвідом навчання в Університеті Koblenz-Landаu (м. Ландау, Німеччина) у рамках Міжнародної програми академічної мобільності «Bilateral Agreement», продемонструвала тематичну відеопрезентацію та зачитала авторський німецькомовний вірш «Wir bilden Tage…».

Жваве обговорення, цікава та невимушена атмосфера ще більше активізували інтерес учнів до німецької мови і дали їм мотивацію поглиблювати свої знання.

Підсумовуючи, декан факультету побажала школярам берегти себе та своїх близьких, правильно використати час карантину, не забувати про регулярне вивчення німецької мови і звичайно ж успішно закінчити навчальний рік!