Патріотичний квест «25 сходинок до Незалежності»

22 вересня 2016 року в Полтавській гімназії № 13 для учнів 8–9 класів відбувся патріотичний квест «25 сходинок до Незалежності» (19–23.09.2016 р. в рамках тижня історії). Метою заходу була популяризація вивчення історії України, її традицій, культури українського народу; зацікавити дітей до вивчення історії рідного краю.
     Учні повинні обійти 9 станцій («Україна туристична», «Козацькі забави», «Без верби і калини – нема України», «Пісенний вернісаж», «Поетична сторінка», «Сторінками історії України», «Україна духовна», «Відомі постаті України») і показати свої знання.
    Саме цей захід є завершальним і презентаційним етапом у фестивалі-конкурсі «Ми віримо в гарне майбутнє», у якому бере участь учнівське самоврядування Полтавської гімназії № 13 (проект «З Україною в серці», номінація: «Я – громадянин України»).
    Учні всіх класів упевнено показали набуті знання з історії та переконали присутніх на заході, що Україна має велику історію і яскраву культуру.
Результати квесту:
І місце – команда «Полтавські козаки», 9-Б клас – 44 бали;
ІІ місце – команда «Полтавські галушки», 8-А клас,
команда «Козаки», 8-В клас – 41 бал;
ІІІ місце – команда «Патріоти», 9-В клас,
команда «Юність України», 9-А клас – 39 балів.
Далі буде!