Місячник безпеки дорожнього руху в гімназії «Увага! Діти на дорозі!» триває…

Команда 8-б класу «Щаслива смуга» провела  міні-квест з учнями 5-А класу «Дорога від будинку до школи».
Учні в ігровій формі вивчали правила дорожнього руху з метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Зі складними, але цікавими завданнями по правилах дорожнього руху справились учні обох команд класу.
     Під час заходу діти вивчали різні ситуації, у які іноді потрапляють пішоходи, згадували дорожні знаки, які найчастіше їм зустрічаються по дорозі додому. З великим задоволенням відгадували загадки  дорожньої тематики, складали розповіді про те, які неприємності можуть підстерігати на дорозі тих, хто нехтує вимогами Правил дорожнього руху й потрапляє в «дорожні пастки».  Розібравши запропоновані сюжети, повторивши основи безпечної поведінки, учні 5-а класу, закріпили отримані знання, граючи на території «Автомайданчика».