Конкурс малюнків на асфальті «Лучший город на земле – моя Полтава»

Наша рідна Полтава – квітуча, затишна, сучасна. Святе право називати її рідною, нашою дали нам визволителі. Мі, полтавці, цінуємо незабутній подвиг героїв. Пам’ятати минуле та передавати цю пам’ять із покоління в покоління є нашим святим обов'язком.
    З нагоди відзначення 73-річниці вигнання фашистів та Дня міста класний керівник 3-Д класу Денисюк О.І. провела конкурс малюнків на асфальті «Лучший город на земле – моя Полтава».
     У конкурсі взяли участь учні 3-х класів. Діти читали вірші, складали сонечко, шанували пам’ять про загиблих героїв хвилиною мовчання, малювали квіти, пам’ятники, герб Полтави. Учні працювали дуже гарно, вклавши в кожний малюнок любов до рідного міста. У кінці діти отримали дипломи учасника конкурсу.
       Есть ли в мире другой город,
       Чтобы сердцу был так дорог?
       Это ты, моя Полтава,
       И красива й величава.
       Так живи и процветай,
       Свои праздники встречай
       Ещё много-много лет
       Без проблем, войны и бед!