Першокласники в «Бабусиному дворику»

Нещодавно всі першокласники мали змогу відвідати популярний серед полтавців зоопарк «Бабусин дворик». Серед щасливчиків були й учні 1-А класу разом із класним керівником Балабас В.В. Діти із захопленням слухали екскурсовода, який розповів про всіх мешканців зоопарку, їхні особливості, примхи в харчуванні, догляді, повідав цікаві історії про кожну тварину. Учні познайомилися з різними видами птахів, диких звірів, а також мали змогу власноруч погодувати деяких із них. «Бабусин дворик» виправдав свою назву і залишив у пам’яті дітей теплі та приємні враження, а також бажання пізнавати цікавий і багатий світ природи.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: