Завдяки карантину!

У нашому житті ніщо не відбувається випадково. Опинившись в умовах карантину, я  зрозуміла, що отримала нові можливості вибудовування своєї праці. І першою моєю справою стало створення власного блогу.Оскільки я не є спеціалістом у комп’ютерній галузі, швидко зрозуміла, що це все не так просто. До речі, саме умови карантину допомогли мені розібратися в технології створення інтернет-ресурсу. Адже ніщо не відволікало мене від незнайомої рутинної роботи. Ще раз підтвердився вислів, що людина може все, якщо захоче. Можливості, які дає простір інтернету,  дійсно безмежні.

І ось блог готовий. Я вже консультую онлайн, викладаю необхідні матеріали, постійно  оновлюю інформацію, спілкуюся та надаю допомогу тим, хто її потребує.

Мене хвилюють руйнівні психологічні процеси, що відбуваються в суспільстві,  і я вирішила зайнятися самоосвітою. Шукала курси онлайн саме з питань допомоги людям в умовах кризи. І знайшла, пройшла навчання, отримала високу оцінку та сертифікат знань. А потім усе пішло по накатаній колії. Одні, другі, треті курси. На сьогодні я отримала десять сертифікатів з різних тем: «Психологічне забезпечення та соціальний патронаж освітнього процесу в умовах карантину»; «Перша психологічна допомога в екстрених і кризових ситуаціях» та «Домедична допомога»; «Робота вчителя та фахівців з дітьми з особливими освітніми потребами» та «Участь батьків в організації інклюзивного навчання»; «Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як діяти»; «Проблеми дисципліни в освітньому середовищі»; «Діагностика психологічної готовності учнів 4 – х класів до переходу в середню школу» та інших.

Завдяки карантину я отримала можливість розширити теоретичні знання з  подальшим практичним  утіленням їх у роботі. Безперечно, це допоможе мені надалі більш якісно допомагати усім учасникам освітнього процесу. Самовдосконалюватися, пізнавати щось нове, не зупинятися на досягнутому – це так чудово! У нашому житті завжди є щось позитивне й корисне, хоча іноді здається, що обставини проти нас. Бережімо себе й близьких!

Практичний психолог гімназії Олена Тимошенко.