«Парламентська республіка «13 ВОРД» вірить у гарне майбутнє!

27 вересня 2016 року відбувся ІІ етап ІІІ фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє». Метою фестивалю-конкурсу є активізація діяльності органів учнівського самоврядування області; набуття досвіду громадянських дій та демократичної поведінки школярів у вирішенні соціально важливих суспільних проблем; виховання соціально-правових компетенцій учнів та молоді.
     Учнівське самоврядування Полтавської гімназії №13 презентувало на очному етапі свій проект «З Україною в серці» (номінація «Я – громадянин України»). «Парламентарі» вважають, що основа духовного життя кожної людини, її прагнення до волі та процвітання своєї країни – це почуття патріотизму, який становить одну з найважливіших складових частин національного світогляду і поведінки людини в її ставленні до Батьківщини.
     Калініна Анна (учениця 10-А класу), Калаєва Аліса (учениця 10-Б класу) та Беспалий Євген (учень 8-А класу) гідно представили проект і посіли ІІ місце.
Тож давайте привітаємо команду учасників учнівського самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД» та побажаємо подальших перемог!