«Славімо вчителя ім’я»

Спасибі, вчителю, за те,
Що в тебе серце золоте,
За шелест листя у саду,
За те, що я до тебе йду.
Уклін вам, любі вчителі,
За вашу працю на Землі.
     30 вересня 2016 року в Полтавській гімназії № 13 відбувся захід «Славімо вчителя ім’я», на якому гімназисти вітали своїх учителів із професійним святом.
     У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, митець – у своїх творах, а вчитель – у думках і справах учнів». Багато теплих слів, слів любові, поваги, вдячності, захоплення, прозвучали зі сцени від гімназистів. Діти подарували своїм учителям танець «Щасливе дитинство» (2-А клас, класний керівник Ковальова Л. О., хореограф Артюшина І. В.), монтаж читців від 2-В класу (класний керівник Карпенко Н. В.), пісню «Мой добрый учитель» (дівочий ансамбль, керівник Преображенська Н. В.), танець ча-ча-ча (колектив спортивно-естрадного танцю «Естадес»), пісню «Учителі» (Негребецька Анжеліка, керівник Нестеренко А. С.), лірично-музичне вітання від Пінька Даніїла та Лісовської Вікторії (класний керівник Браташевська Т. Б.), «Квартет черлідерів», пісню «Варто чи ні» (Іващенко Микита, класний керівник Богдан Л. В.), постановку «Учителька – мікрорайону нашого жителька» (хореографічний колектив «Криниченька», керівник Карпенко К. В.).
     Як чудово, що на світі є таке свято – День учителя! І є такі залюблені у свою професію люди – учителі!