Давайте завжди берегти природу

У ці теплі дні бабиного літа стоїть чудова сонячна погода. Тому учні 3-Д класу разом зі своїм класним керівником Денисюк Оленою Іванівною та батьками вирішили у вихідний день прогулятися за місто, щоб помилуватися природою та відпочити.
     День пролетів непомітно, але дуже цікаво. Діти брали участь у квесті: виконували різноманітні завдання, відгадували загадки, грали в ігри, шукали прикмети, щоб визначити сторони горизонту; вивчали різні види багаття, збирали сухі гілочки та потім викладали їх, як було вказано на малюнку, розвиваючи увагу та пам’ять; згадували, як треба берегти природу. Але найцікавішим був пошук скарбів за підказками.
     Разом зі своїми дітьми в спортивних змаганнях та естафетах активну участь брали батьки.
     Ці виїзди здружили не тільки дітей, але й батьків. Діти сподіваються, що такий відпочинок на природі стане доброю традицією класу.
Мы любим лес в любое время года,
Мы слышим речек медленную речь...
Все это называется природа –
Давайте же всегда ее беречь!