СЛАВЕТНА «НАТАЛКА ПОЛТАВКА»

9 вересня цього року в Полтавському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя стартував новий, ювілейний, 85 театральний сезон. Традиційно в день відкриття на сцені місцевої мельпомени демонстрували п’єсу І.П. Котляревського «Наталка Полтавка».

Учні 9-Б класу нашої гімназії разом із батьками й класним керівником Манюненко В.П. побували на відкритті театрального сезону й із задоволенням переглянули виставу.

Яскрава гра акторів, задушевні українські пісні, колоритні декорації – усе це допомогло нашим глядачам отримати неабияку насолоду від побаченого й почутого. Діти й дорослі із зацікавленням спостерігали за дійством, що відбувалося на сцені, і від душі сміялися з кумедних ситуацій, учасником яких був виборний Макогоненко – один із головних персонажів п’єси.

Гарний настрій і щирі посмішки були помітні в гімназистів після перегляду «Наталки Полтавки». Це лише перша вистава, на якій цього року побували наші дев’ятикласники. Далі буде…