Козацькі розваги

12 жовтня 2016 року в Полтавській гімназії №13 відбулися спортивні змагання для учнів 10-11 класів «Козацькі розваги», що приурочені до Дня захисника України та Дня українського козацтва.
     Поняття «запорізький козак» і «лицар» – ніколи не відокремлювалися одне від одного. За народними переказами та свідченнями істориків, запорожці у своїй більшості були чоловіками міцної статури, легко переносили голод, холод, спрагу і спеку, а у війні були невтомними, відважними та сильними.
     Багато уваги козаки приділяли вихованню молодого покоління, а більш за все – юних «козаків», які згодом приходили на зміну своїм батькам.
     У святковій атмосфері, під патріотичні пісні учасники вишикувалися. На початку заходу школярів привітали зі святом заступник директора з виховної роботи Бойченко Людмила Анатоліївна та організатор змагань – учитель предмету «Захист Вітчизни» Главацький Віктор Іванович.
     Також учнів вітали зі святом дівчата з хореографічного гуртка «Криниченька» танцем черлідерів.
     «Запорізькі козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою, будували храми на її честь. Український народ століттями плекав славні козацькі традиції. Тому це свято усіх українців, кожного з нас, адже всі ми є повноправними спадкоємцями козацької слави та козацького роду», – зазначив у своєму зверненні до вихованців гімназії Віктор Іванович.
     Учні пройшли 11 випробувань, за підсумками яких було обрано переможця – 10-Б клас. Тож давайте порадіємо за них і побажаємо успіхів у наступних змаганнях!