План виховних заходів на осінніх канікулах у Полтавській гімназії №13 (з 24.10 по 30.10.2016)

Опубліковано в: Заходи

№ пп

Час

Назва

Форма

Класи

Місце

проведення

Відповідальні

1

2

3

4

5

6

7

22.10.2016

 

10.00

«Майстер-клас по розпису»

екскурсія

5-Г

С. Василівка

Швидка Л.В.

24.10.2016

 

10.00

Музей І.П. Котляревського

екскурсія

9-А

Музей І.П. Котляревського

Браташевська Т.Б.

 

10.00

«Світ оригамі»

майстер-клас

1-А

каб. 106

Балабас В.В.

 

10.00

«Осіння фантазія»

майстер-клас

1-ші кл.

каб. 16

Мирошниченко Т.В.

 

10.00

«Знайомство з футбольною командою м. Полтави»

екскурсія до Полтавського музею футболу

4-Г

Полтавський

музей футболу

Алєксєєнко І.М.

 

10.00

«Творча майстерня»

виготовлення поробок

3-Д

каб. 108

Денисюк О.І.

 

10.00

«Цікава математика»

вікторина

3-А

каб. 107

Скорик Т.О.

 

10.00

«Осінній вернісаж»

конкурс малюнків

2-гі кл.

каб. 212

Ковальова Л.О.

 

10.00

«Полтава історична»

віртуальна екскурсія

8-А,

8-В

каб. 47

Панкєєва Ж.М.,

Дордіна О.В.

 

09.00

Трудовий десант

Прибирання шкільної території

7-А

шкільне

подвір’я

Максимова Т.О.

 

11.00

Трудовий десант

Прибирання шкільної території

7-Б

шкільне

подвір’я

Мар’єнко О.О.

25.10.2016

10.00 – педагогічна нарада

 

12.30

Трудовий десант

прибирання шкільної території

8-А

Шкільне

 подвір`я

Панкєєва Ж.М.

26.10.2016

 

10.00

«Осінній марафон»

розважально-пізнавальна програма

11-ті

каб. 34

Хурса Ю.П.,

Кривенко Н.М.

 

10.00

«Осінній марафон»

розважально-пізнавальна програма

11-ті

каб. 34

Хурса Ю.П.,

Кривенко Н.М.

 

10.00

«Осінь дарує подарунки»

конкурс малюнків

1-В

каб. 103

Луханіна Л.О.

 

10.00

«Цікава математика»

Вікторина

3-Б

каб. 11

Беспала О.П.

 

10.00

«У світі живої природи»

Квест

3-ті кл.

шкільне подвір’я

Скорик Т.О.

 

10.00

«Цікава математика»

Вікторина

2-А,

2-Б

каб. 212

Ковальова Л.О.,

Зуб Ю.С.

 

10.00

«Відома Полтава»

Екскурсія

5-А,

5-В

Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського

Шершньова О.А.,

Алєксандрова С.Є.

 

10.00

«Українська пісня – душа народу»

година спілкування

9-ті кл.

каб. 40

Шостак Л.І.

 

10.30

«Як ти знаєш Полтаву»

розважально-пізнавальна вікторина

6-Б,

7-А

каб. 46

Пасішний С.О.,

Максимова Т.О.

 

09.00

Трудовий десант

прибирання шкільної території

7-В

шкільне подвір’я

Ляшенко О.В.

 

11.00

Трудовий десант

прибирання шкільної території

7-Г

шкільне подвір’я

Сахацька С.А.

 

27.10.2016

 

10.00

«Найрозумніший»

ерудит-шоу

5-Б

каб. 31

Манюненко В.П.

 

10.00

«Народні традиції Полтавщини»

Екскурсія

4-Б,

4-А

Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського

Мошак І.Л.,

Абрамовська Л.А.

 

10.00

«Осінній вернісаж»

майстер-клас

4-ті кл.

каб. 103

Одринська М.А.

 

10.00

«Осінній настрій»

майстер-клас

3-В

каб. 109

Кабанець Т.О.

 

10.00

«Співучий зорепад»

музична телепрограма

3-Г

каб. 17

Степаненко С.П.

 

10.00

«З літературної скарбнички»

світ театру (постановка казки «Горобець та билина»)

2-В,

2-Д

каб. 212

Карпенко Н.В.,

Колеснікова Н.В.

 

10.00

«Майстерня іграшок»

виготовлення оригамі

2-Г

каб. 102

Полякова Л.Г.

 

10.00

«Осінній вернісаж»

розважально-пізнавальна програма

7-мі кл.

каб. 21

Сахацька С.А.

 

10.00

«Профілактика серцевих хвороб»

презентація науково-дослідницької роботи

10-ті кл.

каб. 42

Плетньова А.В.

 

11.00

«Святкування Хеловін»

костюмований бал

6-ті кл.

каб. 19

Падалка І.С.

 

11.00

«Есть в осени первоначальной…»

пісенно-поетична зустріч

8-Б

каб. 35

Оверчук І.В.

 

09.00

«Чистий четвер»

прибирання шкільної території

5-11 кл

шкільне подвір’я

Кл. керівники

28.10.2016

 

10.00

«28 жовтня – День визволення України»

вікторина

9-10-ті кл.

каб. 21

Зубко О.А.

 

09.00

Трудовий десант

прибирання шкільної території

8-Б

шкільне подвір’я

Оверчук І.В.

 

11.00

Трудовий десант

прибирання шкільної території

8-В

шкільне подвір’я

Дордіна О.В.

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки