Молодий наддніпрянський красень

8 жовтня діти та батьки 7-А класу здійснили незабутню подорож до міста Дніпра. Вона була насичена подіями та враженнями. П'ять екскурсій… Майже не вистачило часу, щоб побачити й зробити те, що планували. Але все по порядку. Прекрасне місто, розташоване на обох берегах Дніпра, зустріло нас широкими проспектами, сучасними висотками, чудовою набережною.
     Перша зупинка ? діорама «Битва за Дніпро». Учні захопилися
розповіддю екскурсовода, яка цікаво та доступно розповіла про один із епізодів Великої Вітчизняної війни, що відіграв ключову роль у визволенні України від фашистських загарбників. За допомогою сучасних технологій, а саме звукових та світових ефектів, ми занурились в атмосферу битви, дізналися про учасників цих подій.
     Друга зупинка нашої екскурсії – майстерня по виготовленню карамельних цукерок. Ми побачили весь процес виготовлення цукерок, умілу роботу сучасних карамел’є. Господарі нас пригощали солодощами й гостинно запрошували повертатись до них. Але час кличе, і на нас чекає наступна екскурсія в справжню телестудію.
    Усі технології зйомок передач, записів прямого ефіру, установки світла, роботу режисерів та ведучих продемонстрував нам робітник телестудії.
   А далі на нас чекав сучасний металургійний комбінат «Interpipe», єдиний в Україні, який відповідає європейським стандартам і яким пишаються його робітники. Цікава розповідь, екскурсія цехами заводу, розміри підприємства, процес лиття сталі – усе це ми побачили на власні очі.
    Але це ще було не все. Далі ми попрямували до музею ретроавтомобилів і поринули в атмосферу радянського минулого: машини, велосипеди, телефонні будки, друкарські машинки, продукти харчування та інше. Усе було несподіваним і дуже цікавим.
     Наприкінці подорожі побували у величезному розважальному центрі, де відвідали «Пузату хату» та « Макдональдс», щоб набратися сил для зворотного шляху.
     Радимо всім повторити наш цікавий та незабутній маршрут.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: