"У світі цікавої математики"

24 жовтня учні 3-А класу відвідали захід у світі цікавої математики». Діти, добираючи ігри, придумуючи ігрові ситуації, виконували завдання,які мали різні ігрові задуми. Власне,ігровий задум,який спонукає учнів до гри, і є основою ігрової ситуації. А коли з’являється особиста зацікавленість, виникає й активність, і творчі думки, і дії, і переживання за себе – усе, без чого не можлива ігрова діяльність.Виконавши завдання, учні побачили кінцевий результат, послідовність дій та отримали потрібний запас знань. Діти зрозуміли, що не варто хитрувати, шукати легкого нечесного шляху до перемоги. Бо цим вони підводять своїх товаришів і втрачають авторитет. А поважають лише чесних, справедливих, принципових. Ура, гра вдалася!

Детальніше в цій категорії: « Осінній вернісаж Осіння майстерня »