Як «9-Б» біг онлайн марафон

Спорт – одна з важливих складових нашого життя. Він допомагає людям тримати себе в хорошій фізичній формі, покращує самопочуття, дарує можливість спілкування в колі однодумців.

Із цієї причини 12 жовтня нинішнього року учні 9-Б класу нашої гімназії долучилися до онлайн марафону «Біжи, Полтавщино, біжи», завданням якого було пробігти певну дистанцію якомога швидше.

Ідея проведення цього дійства дуже сподобалася учням та педагогам. Для фіксації результату учасникам потрібно було встановити на своєму телефоні спеціальний додаток, що вкаже відстань та час, за який бігуни подолають указану дистанцію.

Разом із дітьми в цьому змаганні взяли участь і вчителі – класний керівник 9-Б класу Манюненко Вікторія Петрівна та вчитель фізичної культури Приходько Павло Миколайович. Учні бігли дистанцію у 800 метрів, а вчителі – 1000 м.

Усі учасники впоралися із поставленим завданням і були дуже задоволені участю в згаданому марафоні. Юні гімназісти разом зі своїми наставниками ще раз довели, що люблять спорт і завжди радо долучаються до подібних акцій.

Зафіксовані результати учні й учителі надіслали на вказану організаторами адресу, але найважливіше – це те, що всі, хто сьогодні бігли вказану дистанцію, отримали неймовірне задоволення від цього процесу. Гарний настрій, щирі посмішки, оплески й схвальні відгуки від однокласників зробили цей день незабутнім і навдивовижу приємним.

Учні 9-Б класу вміють дивувати. Далі буде…

(Сидоренко Михайло)