Святкування Дня захисника України

Червоні маки, грона калини з чорнобривцями, лялька-мотанка і навіть кінь з каштанів прикрасили подвір'я Полтавській гімназії #13. У переддень 14 жовтня - Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці в навчальному закладі організували виставку творчих робіт її вихованців.

Приміром, учні 4-Д класу до свята підготували композицію коня з каштанів. Класний керівник Марина Одринська говорить:
- До виставки ми готувалися дуже серйозно. Хотілося зробити щось незвичайне. Тому довго шукали необхідний ескіз. Аби створити композицію, кожен учень приніс щонайменше 40 каштанів. Результатом своєї роботи учні задоволені.

Як готувалися до свята учні 2-г класу, розповідає класний керівник Лариса Полякова:
-  Протягом двох днів ми створили з каштанів карту України, розфарбували її у жовто-блакитний колір. Прикрасили композицію листочками калини й гронами ягід. Вийшло дуже гарно.

Деякі малюнки подарують чоловікам-вчителям, які працюють у навчальному закладі, решту - місцевим військовим частинам.

Зокрема, цього дня з учнями провели виховні години, аби сформувати у них розуміння понять "єдність", "цілісність", "незалежність", "патріот", "захисник", "герой". Вихованці гімназії побажали захисникам України благополуччя і сил, здоров'я, стійкості і витримки.