«Лава на лаву» – козацька забава

14 жовтня в Україні відзначають три великих свята: День захисника Вітчизни, День козацтва та Пресвятої Покрови Богородиці. З цієї нагоди в нашій гімназії було організовано й проведено кілька цікавих заходів. Один із них – це козацька забава «Лава на лаву».

Основними учасниками цього пізнавально-розважального квесту стали учні 2-Г класу, а підготували для дітлахів такий захід старші товариші – учні 9-Б класу разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. Так сталося, що в обох класах щовівторка першим уроком є фізкультура, тому й виникла цікава ідея – провести якусь спільну забаву. За організацію взялися юні дев’ятикласниці на чолі з президентом Шкурат Веронікою. Дівчата продумали завдання, підготували разом з класним керівником другокласників Поляковою Л.Г. спортивний реманент, облаштували відповідні станції – і ось усе готово для змагання.

Малечу об’єднали в команди, пояснили правила гри, і вони разом зі своїми старшими помічниками вирушили «долати перешкоди», які свого часу траплялися козакам. Розваги «Нестримний м’яч», «Лікоть до ліктя», «Гусениця», «Очі на спині» та «Шалена скакалка» змусили другокласників докласти чимало зусиль для їх виконання, але позитивні емоції та радісні обличчя дівчат і хлопців говорили самі за себе. Діти залишилися задоволені участю в таких змаганнях, просили вчителя пограти ще трішки, адже так не хотіли завершувати такий незвичний урок.

Іще одним подарунком для маленьких школяриків стало привітання з нагоди свята від президента учнівського самоврядування Вероніки Шкурат, яка вручила другокласникам заохочувальні смаколики й кубок переможців за участь в акції по збору макулатури «Збери папір – збережи дерево». Дев’ятикласниця подякувала молодшим друзям за дружню співпрацю, позитивні емоції, що ті подарували, та відмітила, що нинішні другокласники є надійною підростаючою зміною, гідними нащадками славетних козаків.