Легше тобі на душі стане, як пісня до твого серця загляне…

Опубліковано в: Заходи

     Середа. Двадцять шосте жовтня. Десята година. Розпал осінніх канікул. Але що це за мелодії лунають із 40 кабінету? Так це ж Лариса Іванівна чекає на учнів 9-х класів. І хіба є канікули в учителя, який присвятив життя улюбленій справі? Тому учні 9-А не роздумуючи вирішили взяти участь у позакласному заході  « Українська пісня -  душа народу.» Діти були впевнені: на них чекає щось надзвичайне й цікаве. Спочатку вони були трішечки розчаровані: « А де ж 9 – Б і 9 – В? Проігнорували?» Але потім вирішили : « Усе гаразд! Нехай їм буде гірше! Усю увагу й знання вчитель віддасть нам, 9-А!» І вони мали рацію!
     Вступне слово Лариси Іванівни органічно продовжила пісня повстанських стрільців « Вже вечір вечоріє». А сучасне виконання й кліп ще раз довели, що не старіє пісня, яка наповнена любов’ю до рідної землі, гордістю за своїх захисників. Саме через це учні так охоче співали караоке:
        Ах, лента за лентою
        Набої подавай,
        Український повстанче,
        В бою не відставай!
     А яка ж українська пісня без « Червоної рути» Володимира Івасюка? Учитель не забула ознайомити дітей з трагічною долею українського співака й композитора.
Як же зворушливо було спостерігати за учнями, які співали в унісон з учителем! Хіба це не творчий дует?
    Квітка Цісик – американська співачка українського походження. Справжня патріотка України. Дякуємо й за цю інформацію. «Я піду в далекі гори…»  була неперевершеною. Одну пісню змінювала інша. Година пролетіла за мить. Гарний був захід, але учні залишаються учнями. « Дякуємо й сподіваємось на кращі оцінки з української літератури!»


          

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки