Легше тобі на душі стане, як пісня до твого серця загляне…

Середа. Двадцять шосте жовтня. Десята година. Розпал осінніх канікул. Але що це за мелодії лунають із 40 кабінету? Так це ж Лариса Іванівна чекає на учнів 9-х класів. І хіба є канікули в учителя, який присвятив життя улюбленій справі? Тому учні 9-А не роздумуючи вирішили взяти участь у позакласному заході  « Українська пісня -  душа народу.» Діти були впевнені: на них чекає щось надзвичайне й цікаве. Спочатку вони були трішечки розчаровані: « А де ж 9 – Б і 9 – В? Проігнорували?» Але потім вирішили : « Усе гаразд! Нехай їм буде гірше! Усю увагу й знання вчитель віддасть нам, 9-А!» І вони мали рацію!
     Вступне слово Лариси Іванівни органічно продовжила пісня повстанських стрільців « Вже вечір вечоріє». А сучасне виконання й кліп ще раз довели, що не старіє пісня, яка наповнена любов’ю до рідної землі, гордістю за своїх захисників. Саме через це учні так охоче співали караоке:
        Ах, лента за лентою
        Набої подавай,
        Український повстанче,
        В бою не відставай!
     А яка ж українська пісня без « Червоної рути» Володимира Івасюка? Учитель не забула ознайомити дітей з трагічною долею українського співака й композитора.
Як же зворушливо було спостерігати за учнями, які співали в унісон з учителем! Хіба це не творчий дует?
    Квітка Цісик – американська співачка українського походження. Справжня патріотка України. Дякуємо й за цю інформацію. «Я піду в далекі гори…»  була неперевершеною. Одну пісню змінювала інша. Година пролетіла за мить. Гарний був захід, але учні залишаються учнями. « Дякуємо й сподіваємось на кращі оцінки з української літератури!»