Весела математика

Роль математики в розвитку логічного мислення винятково велика тому, що вона є однією із теоретичних наук шкільної освіти. У ній високий рівень абстракції і у ній найбільш природним способом викладу знань є спосіб переходу від абстрактного до конкретного. Це означає, що перед методикою навчання математики постають нові задачі, пов’язані з розвитком логічного мислення. Перші математичні знання засвоюються дитиною у певній, придатній до її розуміння системі, у якій окремі положення логічно пов’язані та випливають одне з одного.
       24 жовтня відбувся захід під назвою «Весела математика»  для учнів
 2- А і 2 – Б класів.  Діти з захопленням  відгадували  ребуси, розв’язували цікаві задачі, змагалися на швидкість у  виконанні прикладів. Розвивати творчі здібності учнів допомагали казкові герої , які вигадували нестандартні завдання для розвитку логічного мислення в учнів.
        Діти залишилися задоволеними та із захопленням чекали нових зустрічей з казковими вчителями.