Як 5-Б розважався у «Дитячій планеті»

Осінні канікули у розпалі. Діти мають можливість трішки забути про навчання, насолодитися спілкуванням з друзями, активним відпочинком у колі товаришів. Саме так провели учні 5-Б класу разом із класним керівником Манюненко В.П. 26 жовтня цього року, коли відвідали ігровий комплекс «Дитяча планета». Ні для кого не секрет, що тут є розваги на будь-який смак. Тож п’ятикласники не гаяли й секунди і відвідали всі діючі атракціони. Неймовірного задоволення принесли стрибки на батутах, катання на тарзанці, триколісних велосипедах, змагання з настільного тенісу в парі з учителем. Хлопці довго не могли відійти від столу з міні-футболом, а спуск із надувної гірки дарував багато позитивних емоцій та голосний сміх. Та й гра у «сніжки» у басейні з м’ячиків, своєрідний боулінг, мандрівка заплутаним лабіринтом надовго запам’ятаються дітлахам.
    Незабутній день виявився в учнів 5-Б класу та їх наставника. Школярі ще довго згадуватимуть ці приємні хвилини. А не за горами уже й наступний захід, який готує для своїх вихованців Вікторія Петрівна. Тож, далі буде…