Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/616

«Осінній марафон»

Опубліковано в: Заходи

     26 жовтня 2016 року в кабінеті образотворчого мистецтва Полтавської гімназії №13 відбувся пізнавальний конкурс-гра «Осінній марафон» для учнів 11-их класів,  який підготували та провели класні керівники 11-Б та 11-А класів – Кривенко Н. М. та Хурса Ю. П. Молодь із натхненням узялася до справи! Старшокласники із зацікавленням відповідали на різнорівневі питання восьми блоків конкурсних завдань, із задоволенням демонстрували власну ерудицію та з гумором виконували запропоновані ігрові вправи. Завдання конкурсу містили: цікаві запитання, пов’язані з історією рідного міста, з постатями видатних митців та історичних діячів, які народилися або проживали у Полтаві; прислів’я; віршовані  загадки, «хитрі задачки» з природничої та  математичної галузей; гру «Хто знає найбільше овочів»; сканворд зі словами на осінню тематику.
     Учасники «Осіннього марафону», розділившись на дві команди, за кожну правильну відповідь одержували по одному балу. Конкурсантам найбільше сподобалася весела гра «Хто знає найбільше овочів», де потрібно було робити крок уперед при правильній відповіді, і залишатися на місті, якщо відповідь невірна та розгадування «осіннього» сканворду.

Галерея зображень

{gallery}616{/gallery}

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки