Відкритий міський конкурс дитячої творчості «Дивосвіт» для дітей віком від 7 до 14 років.

Під час осінніх канікул (26-27 жовтня 2016 року) у Полтавському міському центрі позашкільної освіти (вул. Головка, 20) проходив відкритий міський конкурс дитячої творчості «Дивосвіт» для дітей віком від 7 до 14 років.
     26 жовтня відбувся конкурс за номінаціями «Малюнок», «Рукоділля» (макраме, плетіння гачком, ізонитка), «Ліплення» (глина).
27 жовтня відбувся конкурс за номінацією «Паперопластика» (квілінг).
     Від нашої гімназії в конкурсі взяли участь Казаріна Уляна (3-А клас, номінація «Малюнок»), Вірченко Анастасія (4-А клас, номінація «Ліплення»), Пугачова Анастасія (2-Б клас, номінація «Малюнок»), Сахацька Анна (8-Б клас, номінація «Малюнок»), Сучкова Олександра (9-В клас, номінація «Малюнок»), Малофєєва Кристина (3-В клас, номінація «Паперопластика»), Ігнашова Анастасія (4-А клас, номінація «Паперопластика»).
     Сахацька Анна зайняла 3 місце, Пучкова Олександра - 2 місце, а Ігнашова Анастасія – 1 місце в конкурсі у своїй номінації. Вітаємо наших дівчаток із перемогою і бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів і перемог!!!