Якщо ви плануєте дізнатися більше про минуле Полтави — обов’язково відвідайте Полтавський краєзнавчий музей!

Якщо ви плануєте дізнатися більше про минуле Полтави — обов’язково відвідайте Полтавський краєзнавчий музей, що є одним із найвідоміших символів міста.
Учні 4-Б класу вирішили детальніше ознайомитися з історією Полтавського краю в найдавніших часів. Діти переглянули експозиції відділу археології, який на основі як старих, так і нових досліджень краю розповів про його минуле, дав змогу оглянути унікальні речі від примітивного озброєння мисливців на мамонтів до вишуканих виробів і прикрас скіфського періоду. Зацікавила учнів експозиція, присвячена козацтву Полтавщини, виникненню та існуванню Полтавської губернії. Привернули увагу дітей зали музею, у яких представлені народні промисли: килимарство, ткацтво, гончарство та писанкарство.
     Для кожного відвідувача в музеї знайшлося щось цікаве!