Фестиваль «Світ професій»

4 листопада 2016 року в Полтавській гімназії №13 відбувся шкільний фестиваль «Світ професій» для учнів 8-10-х класів.
    У житті кожної людини з’являється момент, коли вона вимушена замислитися про своє майбутнє після закінчення школи. І питання пошуку, вибору професії є одним з головних, і в цьому сенсі навіть доленосним, оскільки задає напрям усій подальшій професійній дорозі. Тому важливо для людини, що тільки стоїть на порозі дорослого життя, зробити правильний вибір.
    Учасники гідно представили професії хореографа, торговельного агента, коваля, модельєра, ландшафтного дизайнера, стюардеси та лікаря. Усі учасники достойно представили обрану професію, за що й отримали грамоти.
    Світ професій великий і різноманітний. Він постійно змінюється. Бажаємо нашим гімназистам не загубитись і знайти своє місце в ньому! Бажаємо щоб це місце було гідним! Бо вони того варті!