«ДРУЗІ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ»

Тренінг присвячений МІЖНАРОДНому Дню

ЛЮДЕЙ З інвалідністю

(3 грудня)

Міжнародний день людей з інвалідністю – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня.

Генеральна Асамблея закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Тому у грудні в гімназії пройшли заходи, приурочені до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, метою якого було усвідомлення життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги і милосердя; спрямованого на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; забезпечення потреби  у спілкуванні з хворими ровесниками.

Соціальний педагог гімназії провела тематичні тренінги під назвою «Друзі з особливими потребами» для учнів 3-х класів, які  сприяли розвитку емпатії і поваги до людей з вадами здоров’я, мотивували учнів надавати підтримку дітям з особливими потребами, та формували моральні якості учнів як гідних членів сучасного суспільства.

Толерантність кожного з нас, милосердя та увага допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.