«Толерантний» онлайн-тренінг від учнів Полтавської гімназії №13

Нещодавно учні нашої гімназії організували й провели новий онлайн-тренінг, присвячений темі толерантності. Він відбувався з 2 по 7 грудня. До цього вебінару долучилися учні з 7-х – 9-х класів. На тренінгу були присутні гімназисти не лише Полтавської гімназії № 13, а й декілька учнів інших шкіл Полтави та випускник нашої гімназії, який зараз навчається у Польщі.

Для нашого навчального закладу такий вид роботи є новим і для організації було витрачено чимало сил та енергії. Тема толерантності є дуже складною та водночас важливою. Щодня ми можемо бачити насилля, булінг з боку одних людей до інших. Частіше за все образи та знущання можуть виникати через вияв власної переваги, через нерівність між людьми тощо. Обговорення цієї теми, а саме – поваги й толерантності в суспільстві – неможна уникати.

«Для того, щоб змінити світ, – потрібно змінитися самому!» - сказав один  мудрець. І дійсно, якщо ми хочемо боротися за свої права, за рівність у цьому світі – ми маємо почати працювати, у першу чергу, над собою.

Хочемо подякувати за організацію тренінгу Мусієнко Анастасії Миколаївні, Панкєєвій Жанні Миколаївні, Сидоренкові Михайлу (учневі 9-Б класу), Федорченко Владі (учениці 8-Г класу), Хомишиній Ярославі (учениці 9-Г класу).

Тож будьмо толерантними разом!