Творча зустріч з письменником рідного краю

Захоплююче, незвідане і цікаве шкільне життя вже стало повсякденням для третьокласників. Вони почуваються більш впевнено у світі знань. Зовсім інша справа – учні 1 класу. І хоч знають вони поки що зовсім небагато, але бажання отримати знання в них чи не найбільше з усіх школярів. Радісно і трішки невпевнено розгортають свої перші шкільні книги – підручники, які поведуть їх у чарівну країну шкільної науки. А люди, які створюють книги, і зовсім здаються їм чарівниками.
     З однією такою чарівницею дітям з 1-Б та 3-А класів нещодавно поталанило зустрітися. У гості до них завітала полтавська письменниця, лауреат премії ім. Панаса Мирного, член Полтавської спілки літераторів В.Я Нездойминога. Валентина Яківна презентувала збірки своїх віршів «Азбука на канікулах», «Рахівнички від синички», «Наша група «Теремок»», «Від весни до весни», а також представила збірку автобіографічних оповідань «У маминій хустині». Учні із захопленням слухали цитати з творів письменниці, ставили безліч питань. Спілкування пройшло легко і невимушено. Хлопчики й дівчатка були дуже вдячні письменниці за змістовну та цікаву розповідь. У свою чергу Валентина Яківна подякувала учням, учителям Мирось Н.В. та Скорик Т.О., а також бібліотекарям Ландар Н.Л. та Тен Т.А. за приємну зустріч.