ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКОМ

Несподівано розпочався урок української мови у 6-В класі у понеділок, 14 листопада цього року. Щойно пролунав дзвінок і вчитель Манюненко Вікторія Петрівна розпочала заняття, як відчинилися двері кабінету і до класу увійшла заступник директора з виховної роботи Бойченко Людмила Анатоліївна із якимсь незнайомцем.
    Як виявилося згодом, це був наш земляк, письменник Нечитайло Микола Якович. Він – прозаїк, член Полтавської спілки літераторів, переможець премії імені Панаса Мирного у номінації «Література, літературознавство».
      Микола Якович розповів дітям про своє дитинство, родину, службу у війську, створення сім’ї і, звичайно, про свою творчість. Писати почав ще у ранньому віці під впливом свого старшого брата. Перший вірш присвятив рідному батькові, який загинув у роки Великої Вітчизняної війни. Наразі має 11 друкованих книг, 12 готується побачити світ.
Митець дуже хотів поспілкуватися саме з дітьми середнього шкільного віку, щоб закликати їх любити Батьківщину, поважати батьків, учителів, бути гідними громадянами рідної України. А ще йому було цікаво познайомитися з Мариною Гриценко, ученицею 6-А класу нашої гімназії, про яку він прочитав у газеті «Полтавське село» як про переможницю літературного конкурсу імені Івана Котляревського. Марина завітала на цю зустріч і Микола Якович подарував їй буклет з одним із своїх оповідань, на якому залишив для юної письменниці автограф.
    Шестикласники слухали розповідь гостя з неабияким здивуванням і захопленням. Дуже подобались гімназистам вірші, котрі декламував автор, діти поставили Миколі Яковичу чимало питань, з чого було видно, що зустріч з ним дуже вразила школярів.
     Сподіваємось, що й надалі буде випадати нагода нашим дітям знайомитися з подібними людьми і пізнавати цей світ у всій його красі і неповторності.