Майстерня художнього розпису «Весела садиба»

Із метою підвищення знань про народні традиції Полтавщини учні художньо-естетичних класів (5-Г та 7-Г) відвідали 17 листопада майстерню художнього розпису «Весела садиба» в селі Василівка. Діти довго чекали цієї зустрічі, адже їх будуть навчати розписувати пряники харчовими фарбами не просто майстрині, а справжні чарівниці своєї справи.
    Затишна привітна садиба гостинно чекала своїх юних майстрів. Сама атмосфера надихала на творчість... І ось нарешті почалося справжнє чудо. На очах вироби оживали, дихали і мали свою таємничу історію. А скільки радості, натхнення було в очах дітей! Кожен учень вкладав свою душу у «запечений шматочок тіста».
    А яке здивування викликала розповідь про те, що справжніх майстринь «Веселої садиби» знають за кордоном, бо їх вироби користуються попитом.
   Після такої напруженої праці дітей почастували ще й смачними варениками та традиційним узваром. Заряджені позитивною енергією учні з нетерпінням чекали повернення додому, щоб із гордістю показати батькам свої досягнення.