День STEM-освіти

Чому STEM-освіта така актуальна? Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть програмісти, IT-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій і т.д. У віддаленому майбутньому з'являться професії, про які зараз навіть уявити важко, всі вони будуть пов'язані з технологією і високо технологічним виробництвом на стику з природничими науками. Особливо будуть затребувані фахівці біо- та нано-технологій.

Співробітники пересувної лабораторії "Віртуальної реальності" Центру STEAM-освіти КЗ "Полтавський міжшкільний  ресурсний Центр" із задоволенням відгукнулися на запрошення закладу провести разом  «День STEM-освіти". Учні та класні керівники 2-х класів Полтавської гімназії №13 із радістю зустріли гостей. Діти активно долучалися до роботи, поки одна група працювала з 3D окулярами, інші будували різноманітні споруди з конструктора LEGO та складали танграми, деякі малювали, інші працювали з доповненою реальністю.

Акцентування на STEM – це одна із складових НУШ,  а уроки з використанням такого навчання найкраще демонструють, що STEAM-ОСВІТА - ТРЕНД У СУЧАСНІЙ ШКОЛІ!