КРАСА ОСІННЬОЇ ПОЕЗІЇ

Незвично пройшов у 9-А класі урок української літератури 18 листопада цього року. Ознайомлювалися діти з життєвим шляхом і творчістю сучасних поетів-земляків.
Лунали у класі й живе поетичне слово, й ніжна класична музика, й чаруюча трепетна пісня. Дев’ятикласники дізналися багато нового й цікавого.
     Особливо запам’яталися дітям ліричні рядки, зачитані ведучими ЛІСОВСЬКОЮ ВІКТОРІЄЮ  та ЛОБАЧЕМ ДАНИЛОМ, пісня «Моя Україна» на слова нашої славетної Марійки Бойко, яку так ніжно заспівала ОДАРЮК КАТЕРИНА, мелодія Косми «Опале листя», що виконав під супровід скрипки ПІНЬКО ДАНИЇЛ, поезія «Вже летять на південь клени» Інни Снарської, яку в перекладі англійською та французькою декламували ОЧЕРЕТЬКО СОФІЯ  та МОШЕНЕЦЬ АНАСТАСІЯ  відповідно, власний вірш «Осінь сьогодні», який написала й озвучила перед однокласниками СКОРОДЗІЄВСЬКА КАТЕРИНА.
     Нікого не залишили байдужими твори Галини Вовченко, Лідії Віцені, Сергія Осоки, Олени Гаран та інших поетів-полтавців, що прозвучали з уст БОНДАРЕНКО ІРИНИ, НЕПИЙПИВА ІЛЛІ, ЖУКОВОЇ СВІТЛАНИ, КРИВЕНКО АННИ та ЧЕРНИЦЬКОГО БОГДАНА.
     Гімназисти вкотре переконалися, що сучасна література цікава, багата й захоплююча. Її не лише можна, а й варто читати, бо це – вічне серед суєтного, бо це – в душі кожної людини…