ДИВО-БАРАНЦІ

23 листопада цього року учні 5-Б класу нашої гімназії разом зі своїм класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною відвідали приватну пекарню «Колосок». Там хлопці й дівчата побували на майстер-класі з випічки хлібо-булочних виробів.
    Помивши руки й засукавши рукава на одязі, діти одразу ж поринули в атмосферу творчого процесу. Під пильним керівництвом майстрів-пекарів п’ятикласники місили тісто, розкачували його скалочками, надавали виробам потрібної форми. Виготовляли гімназисти диво-баранців.
Спочатку з’явився тулуб тваринки, потім ноги, ріжки, і вже насамкінець – шерсть із маку. За очі баранцям слугували родзинки. Діти з таким захопленням працювали над своїми виробами, що й не помітили, як швидко сплинув час. Ті, хто впоралися із завданням швидше, змогли ще зліпити окремо булочки, пиріжечки, а також фігурні літери, якими починаються імена дітлахів. Змастивши усе жовтком яйця, смаколики поставили до печі. І поки останні випікалися, діти пройшли до основної зали пекарні і насолодилися смачненьким печивом, булочками та всякими різними виробами, що були виставлені на продаж.
     Та ось настав час виймати з печі баранців, п’ятикласники з нетерпінням чекали на свої вироби. Коли діти побачили рум’яну, запашну випічку, були дуже збуджені і кожен  впізнавав свою роботу. Учні обережно і з гордістю загортали баранців у пакетики, говорячи про те, що понесуть їх додому, щоб пригостити рідних.
     І дівчатам, і хлопцям дуже сподобався відвіданий майстер-клас. Вони виявили бажання ще раз прийти сюди і спробувати виготовити уже щось більш складне.
     Тож побажаємо дітям творчого пошуку і ще більше приємних вражень