Любов врятує світ

Опубліковано в: Заходи

Я знаю пін-код, розгадано ключі.
В житті у себе й інших любов ти включи.
Всіх щастя знайде,і душі розцвітуть.
Ми знаєм: лиш любов нас врятує всіх тут.

Переконаний у цьому, намагався переконати й інших колектив учнів, учителів, батьків Полтавської гімназії №13, який 23 листопада 2016 року брав участь у V ювілейному міському фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Творче тріо + полтавська зірка». Вокально-хореографічна композиція «Любов врятує світ» об`єднала шістдесят п`ять творчих, талановитих учасників, до яких люб`язно погодилися приєднатися керівник спортивно-танцювального клубу «Естадес» Дзюбан О.В. та випускниця гімназії, учасниця телепроекту «Голос країни» Мар`єнко Юлія.
Уривки з відомих пісень про кохання на іспанській, французькій, українській, російській мовах лунали у супроводі відповідних танців: ча-ча-ча, джайв, народної та сучасної хореографії. Запал та енергія виконавців передалася глядачам, які емоційно підтримували виступаючих на сцені Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості. Із завмиранням серця спостерігали за виконанням автори композиції – Нестеренко А.С. та Карпенко К.В..
Незабутніми залишилися враження від багатогодинних репетицій та безпосередньо виступу на фестивалі. Але попереду ще багато інших ідей, які хочеться втілювати в життя. Тож продовження буде…

Медіа

Детальніше в цій категорії: « ДИВО-БАРАНЦІ «Тиждень доброти» »

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки