«Прикрасимо шкільне подвір'я власними руками»

Екологічна ситуація на планеті з кожним роком ускладнюєть¬ся. Це пов'язано із постійно наростаючою потужністю промислових підприємств, відкриттям нових заводів і фабрик, а також збільшен¬ням кількості транспортних засобів, зростанням виробництва та використанням мінеральних добрив і отрутохімікатів, появою но¬вих технологічних процесів, хімічних речовин, виробів тощо. Усе це призводить до значного забруднення довкілля.
         Кожен може посадити дерево й нагодувати птахів. Ми повинні обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме кожен, то це буде вагомим внеском у справу збереження природи.
          У рамках шкільного проекту «Прикрасимо шкільне подвір'я власними руками» учні 11-Б класу разом з учителями Гончаровою Л.М., Плетньовою А.В. висадили на шкільному подвір’ї  100 кущиків  самшиту. Саджанці  люб’язно надав  Трокай  Артем Васильович (товариство «Профеколог»), батько учениці  2-Б класу  Трокай  Анни.
          Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на луках, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його.