Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

В останню суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Мільйони загиблих, тисячі народжених, понівечені людські долі ,виснажена душа українсько народу-це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаби цієї трагедії важко осягнути і не можливо зрозуміти. Ім’я  їй-Голодомор.
    28 листопада 2016 року в гімназії №13 м.Полтави відбувся урок пам’яті, присвячений жахливим подіям 1932-1933 рр. Під керівництвом вчителя і історії Рогачевої Наталії Всеволодівни учні 11-х класів підготували розповіді про причини, масштаби та наслідки голоду на території України. Діти зачитували  спогади очевидців  тих подій, аналізували факти та документи пов’язані із Голодомором, розкрили механізм здійснення страшної трагедії. Під звуки «Мелодії» М.Скорика учні запалили символічну свічку пам’яті на честь своїх співвітчизників, невинних жертв жорстокої сталінської влади.