Доброта живе тільки тоді, коли вона проявлена

2 грудня 2016 року в 4-А класі відбувся інтегрований урок з трудового навчання та природознавства. Класний керівник Абрамовська Любов Аркадіївна розмовляла з дітьми про птахів, які зимують у наших краях, про те, як ми можемо допомогти їм пережити холоди та не загинути без їжі, адже весь природний доступний корм укритий снігом. Також на уроці обговорювалося, які продукти можуть бути кормом для пташок. Та на словах діло не стало.
   На цей урок учні принесли годівниці, які заздалегідь виготовили своїми руками разом із батьками: хатинки з дерев'яних дощечок, будиночки із пластикових пляшок. Було виявлено дуже багато фантазії та докладено зусиль при створенні житла для пташок.
   Після уроків діти з величезним задоволенням розвісили годівнички на деревах та поклали в них корм. Учні вирішили щоденно підгодовувати птахів протягом зими. А на згадку про цей чудовий день зробили фото.