День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік його сягає кількох століть, а бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.
     Саме в цей день відбулася зустріч учнів 4-А та 4-Б класів з ветераном Збройних Сил Бабенком М.В.. Школярі із захопленням слухали розповідь Миколи Васильовича про юнацьке життя, що припало на повоєнні роки, про перші спроби стати військовим, про роки служби на флоті. Діти дізналися про особливі операції, у яких брав участь Микола Васильович, про нагороди та відзнаки, отримані за їх бездоганне виконання. Учні також підготувалися до зустрічі: читали вірші, власноруч виготовили вітальні листівки. Діти разом із ветераном переглянули фрагменти фільмів про Велику Вітчизняну війну. Завдяки проведеній зустрічі школярі ще раз переконалися, що згадка про подвиги минулих років мусить жити у нашій пам’яті вічно.