Розпис пряників

Історія полтавських медових пряників сягає в не таку вже сиву давнину, проте цій традиції понад двісті років. Поряд із традицією виготовлення простих пряничків до Різдва, яка існувала на Полтавщині з давніх давен, виникла і традиція виготовлення печатних медових пряників.
     Учні 3-А та 4-Б класів брали участь у майстер-класі у "Веселій садибі", де не тільки ознайомилися із технологією виготовлення полтавських печатних медових пряників, а також власноруч розписали спеціальними кондитерськими різнокольоровими поливами один них. Напередодні новорічних та різдвяних свят діти «одягали» в різні візерунки фігурки миколайчиків.
      Розпис пряників - дивовижне заняття, під час якого ніби поринаєш в атмосферу казки, тепла й затишку. А який аромат у пряничків ... І як чарівно вони виглядають ...
Радість і щастя випромінювали очі дітей, коли самостійно розписані пряники з унікальними малюнками були готові.