Новорічні свята продовжуються!

Незабаром Новий рік, та по всій Полтавській гімназії №13 проводяться святкові ранки. 27.12. такий захід було організовано у восьмих класах. Дивовижну казку подарували глядачам учні 8-А на чолі з класним керівником Панкєєвою Жанною Миколаївною. Тож до нашої гімназії завітали телеведучі з каналу "Кацапетівка ТБ", дід Панас, баби Нюра та Галя, розбійники, пантери, ведмідь, кіт Базиліо з лисичкою, пінгвін і, звичайно, Дід Мороз та Снігуронька. Також був присутній символ 2017 року – червоний, вогняний півень! Усі присутні поринули у незвичайне село, маючи змогу не тільки спостерігати за подіями, а й брати участь у пошуці нашого талісмана – півника.
   Важкою, але важливою справою було все це організувати Для успішної вистави юні артисти збиралися на вихідних і після уроків. Сценарій розробили самі діти, а у ролі режисера був керівник класу. Плідна праця та дисципліна в колективі допомогли досягти бажаного результату. І кожний був зацікавлений цією роботою, адже Новорічні свята - це справжнє диво! З наступаючим Новим роком!